Titan-C

Titan –C to rodzina „tytanów pracy”.
Nazwa obejmuje pralkę i suszkę o załadunku 15 kg.
Przemysłowe urządzenia w bardzo estetycznej obudowie.

Przemysłowe możliwości – skromne wymagania.

 
01_titan_Washer_OPL
06_titan_Dryer_Coina
01_titan_Washer
05_titan_Dryer_Card_a
08_titan_Washer_detail01a
09_titan_Washer_detail02a
10_titan_Dryer_detail2
LG-Titan-Auto-Detergent-system_USP2
pralki na żetony

pralki na żetony

pralka na monety cena

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Automatyczne dozowanie detergentów.

Pralki Tytan i Giant wyposażone są w panel umożliwiający automatyczne dozowanie płynnych detergentów. System generuje pięć sygnałów sterujących pompami podającymi środki piorące.

Wzorcowa efektywność suszenia.

Duży, sprawny wentylator gwarantuje odpowiednio mocny przepływ powietrza przez bęben. Dzięki temu bieliznę można wysuszyć szybko, cicho i oszczędnie.

Wytrzymały silnik

Profesjonalne suszarki LG zostały wyposażone w sprawny i trwały silnik. Przez długie lata bezawaryjnej pracy zapewnia przepływ powietrza. Jest niezawodnym elementem całego systemu suszenia. Co ważne zadowala się zasilaniem jednofazowym.

Łatwy dostęp do filtra pruszu.

Konstrukcja suszarki zapewnia łatwy dostęp do filtra pruszu. Czyszczenie filtra nie wymaga otwierania drzwiczek wsadowych. Budowa filtra pozwala jednocześnie uzyskać niskie opory przypływu oraz zmniejszenie częstotliwości działań obsługowych. Troska o szczegóły i rozwiązania ergonomiczne jest znakiem rozpoznawczym urządzeń LG.

Napęd bezpośredni (InverterDirect Drive™)

W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań przenoszenia napędu za pomocą pasa i koła pasowego, bęben profesjonalnych maszyn LG napędzany jest bezpośrednio przez silnik sterowany falownikiem. Gwarantuje to wyższą trwałość i niezawodność. Mniej części to mniej napraw. Dodatkowym bonusem jest niezwykle cicha praca.

Malowanie proszkowe klasy Premium

Do lakierowania obudów profesjonalnych maszyn pralniczych LG stosuje się taką samą technologię jak przy lakierowaniu samochodów klasy Premium. Dzięki temu obudowa jest odporna na korozję. Ale nie tylko, mimo intensywnego użytkowania lakier przez wiele lat nie traci swoich właściwości ochronnych.

Hartowanie – wydłużenie żywotności

LG hartuje wały łączące bębny i silniki swoich profesjonalnych maszyn. Zwiększa to istotnie ich trwałość. Trwałość to nasza przepustka do profesjonalizmu.

Bęben pochylony
pod kątem 10 °

Bęben pralek komercyjnych firmy LG jest nachylony pod kątem 10 °. Umożliwia to pralce wyższy poziom wody niż konkurencja. Dzięki temu możemy zużywać mniej wody, nie rezygnując przy tym z najwyższej jakości prania.

Podgrzew gazowy

Suszarki LG dostępne są w wersjach z podgrzewem elektrycznym i gazowym. Suszarki gazowe są oszczędniejsze w eksploatacji. Dodatkowo są dobrym rozwiązaniem gdy w obiekcie istnieją ograniczenia mocy elektrycznej.

Zasilanie wodą ciepłą i zimną.

Ważnym parametrem odróżniającym urządzenia profesjonalne od AGD jest sposób zasilania w wodę. Pralki profesjonalne zawsze posiadają możliwość napełnienia bębna wodą ciepłą i zimną. Dzięki czujnikom zamontowanym w bębnie sterownik maszyny inteligentnie otwiera zawory wody ciepłej i zimnej, tak aby uzyskać kąpiel piorącą o zadanej temperaturze. Zwiększa to istotnie wydajność pralki, zmniejsza koszt podgrzewu i wydatki na serwis.

Stalowy panel sterowania

Panel sterowania wykonany jest z wytrzymałej stali powlekanej – nie z tworzywa sztucznego. Zwiększona wytrzymałość mechaniczna ułatwia współpracę z żetonierą, zasobnikiem monet. Chroni także sterownik maszyny przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Doskonała amortyzacja
profesjonalnych pralek LG.

Amortyzatory działają bardzo płynnie. Pralka pracuje cicho nawet przy dużych prędkościach wirowania. Amortyzatory skutecznie tłumią wibracje. W związku z tym maszyny nie muszą być kotwione do podłoża.

Szkło hartowane

Szyba drzwi wsadowych wykonana jest ze szkła hartowanego. Takie szkło jest mniej podatne na pęknięcia, zarysowania i zmatowienie. Dzięki temu okno zachowuje pełną przejrzystość i daje możliwość obserwowania procesu prania.

Bęben ze stali nierdzewnej

Bęben wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Innowacyjna perforacja i starannie wyprofilowane „przewały” wzmacnia akcję mechaniczną podczas prania. Dzięki temu zabrudzenia usuwane są skuteczniej przy użyciu mniejszej ilości detergentów.

Oszczędność powierzchni.

Optymalna relacja wymiarów maszyn do ich pojemności oraz możliwość wygodnego sztaplowania maszyn umożliwia dobre wykorzystanie powierzchni pralni. Sztaplować można również pralki i suszarki na monety i żetony.

Niskie koszty eksploatacji

Nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie techniczne zastosowane w profesjonalnych urządzeniach LG powalają oszczędzać wodę i energię. Zasilanie jednofazowe, zrzut wody za pomocą pompy, powodują, że nie ma konieczności wykonywania „instalacji przemysłowych” w pomieszczeniu pralni. Dwa przyłącza wody, ciepłej i zimnej znacznie przyśpieszają pracę, zwiększają wydajność i zmniejszają koszty podgrzewu. Dobre materiały i perfekcyjne wykonanie zmniejszają koszty serwisu w całym okresie eksploatacji.

Redukcja piany

Profesjonalne pralki LG wykrywają nadmierną ilość piany w kąpieli piorącej i skutecznie ją redukują. Celem jest zwiększenie jakości i wydajności prania.

Dynamiczny proces
napełniania bębna.

Proces napełniania pralki wspomagany jest dynamicznie przez desze rozpylające wodę wewnątrz bębna. Skraca to czas napełniania, prane tkaniny są nawilżone szybciej. Dodatkowo woda podawana przez desze automatycznie czyści szybę okna wsadowego.

Łatwy dostęp serwisowy

Pomimo, iż profesjonalne urządzenia pralnicze LG słyną z niezawodności konstruktorzy pomyśleli o ułatwieniach dla techników serwisu. Maszyny zapewniają pełny dostęp serwisowy „od przodu”. Dzięki temu urządzenia mogą stać bliżej ściany, nie jest wymagana dodatkowa przestrzeń serwisowa. Ułatwiony dostęp do istotnych elementów maszyny skraca czas pracy serwisu technicznego.

Łatwa obsługa sterownika

Obsługa sterownika jest niesłychanie łatwa. Ogranicza się do wyboru programu prania i potwierdzenia klawiszem „start”. Jednocześnie z „poziomu programowania” sterownik daje możliwość ustawienia wielu parametrów prania. Programatory współpracują również z różnymi systemami pobierania opłat.

Program automatycznego czyszczenia.

Maszyny profesjonalne pracują wiele godzin każdego dnia. Proszki, zabrudzenia pochodzące z pranych tkanin i wody odkładają się w maszynie. Zanieczyszczenia te obniżają jakość i wydajność jej pracy. Profesjonalne pralki LG są wyposażone w program samoczyszczący. Pozwala on utrzymać idealną czystość nawet w najmniej dostępnych miejscach pralki.

Wielojęzyczny odczyt

Naszym celem jest sprawić, aby klienci byli zadowoleni i cieszyli się korzystaniem z maszyn. LG zapewnia łatwe do odczytania wskazówki w wielu językach.

Lewe – Prawe
drzwi suszarki

Kierunek otwierania drzwi suszarki można dostosować do własnych preferencji i nie są do tego wymagane żadne dodatkowe części.

Lewe – Prawe
drzwi suszarki

Kierunek otwierania drzwi suszarki można dostosować do własnych preferencji i nie są do tego wymagane żadne dodatkowe części.

Specyfikacja

Pralka Titan-C

Parametry techniczne Jednostka Pralnico-wirówka Titan-C Pralnico-wirówka Titan-C
bez podgrzewu z podgrzewem
Bęben
załadunek (1:10) kg 15 15
objętość bębna l 147 147
średnica bębna mm 610.8 610.8
głębokość bębna mm 518.1 518.1
Wymiary
Wysokość mm 1036 1036
Szerokość mm 737 737
Głębokość mm 814 814
głębokość z otwartymi drzwiami mm 1370 1370
Waga netto kg 100.6 100.6
Wymiar opakowania (WxHxD) mm 788x1125x846 788x1125x846
Waga z opakowaniem kg 112.5 112.5
Parametry techniczne
obroty prania obr/min 46 46
obroty wirowania obr/min 980 980
Faktor G
327 327
Zasilanie V/Hz/A 220~240/50/5 220~240/50/14-17
moc grzałek W —- 3200
zużycie wody l/cykl 67.6 47
Głośność dB poniżej 62 poniżej 62
czas trwania cyklu min 35 59
Silnik sterowny falownikiem
tak tak
Sterownie mikroprocesorowe
tak tak
pojemnik na środki chemiczne
3 3
automatyczne dozowanie chemii
tak tak
ilość wyjść na chemię
5 5
spust
grawitacyjny

grawitacyjny

średnia spustu mm 50 50
przyłącza wody ciepła / zimna
tak tak
średnica przyłączy wody cale 3/4 3/4
możliwość pobierania opłat za pranie
tak tak
Lista programów
Hot 90°C Hot 90°C

Warm 75°C Warm 75°C

Cold 60°C Cold 60°C

Delicates 40°C Delicates 40°C

Add Super Wash Cold Add Super Wash Cold
Wykończenie
Bęben
stal nierdzewna stal nierdzewna
Wierzch maszyny
Tworzywo sztuczne / stal malowana proszkowo Tworzywo sztuczne / stal malowana proszkowo
Przeźroczyste okno wsadowe
tak tak
Kolor
stal nierdzewna stal nierdzewna
Obudowa
Stal malowna proszkowo Premium Stal malowna proszkowo Premium
Panel kontrolny
Tworzywo sztuczne Tworzywo sztuczne
Okno wyświetlacza
Silk Screen Silk Screen
Window
Aluminiowe Aluminiowe
Zabezpiecznie
PCB Fuse – Main Control Board A 12 12
PCB Fuse – Filter Assembly A 15 15
odstęp
za maszyną mm 100 100
po bokach maszyn mm 25 25


Suszarka Titan-C

Parametry techniczne Jednostka Suszarka Titan-C
podgrzew gazowy
Bęben
załadunek (1:19) kg 13.6
objętość bębna l 254
średnica bębna mm 716
głębokość bębna mm 614
Wymiary
Wysokość mm 1022
Szerokość mm 737
Głębokość mm 1090
głębokość z otwartymi drzwiami mm 1655
Waga netto kg 100
Wymiar opakowania (WxHxD) mm 781x1137x1128
Waga z opakowaniem kg 108.8
Sztaplowanie


wysokosć zestawu z suszarką mm 1966
waga zestawu z suszarką kg 118
Parametry techniczne
Zasilanie V/Hz/A 220~240/50/5
typ suszarki
wentylacyjna
rodzaj podgrzewu
gazowy
łączna moc silników W 800
moc podgrzewu gazowego W 5800
czas trwania cyklu min 45
przepływ powietrza m3/h 595
średnica wyrzutu powietrza mm 154
Głośność dB poniżej 62
Lista programów fabrycznych
High temp

Med. Temp

Low Temp

No Heat
możliwość pobierania opłat za pranie
tak
Sterownie mikroprocesorowe
tak
Wykończenie
Wierzch maszyny
Tworzywo sztuczne / stal malowana proszkowo
Przeźroczyste okno wsadowe
tak
Kolor
Biały / Stal nierdzewna
Obudowa
Stal malowna proszkowo Premium
Panel kontrolny
Stal malowna proszkowo Premium
Okno wyświetlacza
Silk Screen
Window
Aluminiowe
Zabezpiecznie
Zabezpieczenie płyty głównej A 8 (220~240V)
Zabezpieczenie maszyny A 15
Minimalny odstęp za maszyną
za maszyną mm 25
po bokach maszyn mm 0