LG Laundry Lounge

LG Laundry Lounge

INFORMACJE O SYSTEMIE
FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

LG Laundry Lounge to prestiżowa marka pralni samoobsługowej. Pralni która zapewnia usługi prania, suszenia i prasowania na najwyższym poziomie.  Koncepcja została opracowana przez LG Electronics. Pierwszy obiekt LG Laundry Lounge został otwarty w Nowym Jorku w 2012 roku. Obecnie również polscy przedsiębiorcy mogą  korzystać z tego systemu franczyzy.

Dlaczego franczyza LG Laundry Lounge?

Aby otworzyć LG Laundry Lounge, nie jest  potrzebne  duże  doświadczenie, wiedza specjalistyczna  i znaczne środki finansowe. Właściciel nie musi spełniać żadnych szczególnych warunków.  Konieczne jest tylko zapewnienie minimalnych warunków  technicznych lokalu.   Pralnia jest prostą i opłacalną inwestycją – jej otwarcie i uruchomienie  nie wymaga dużych nakładów początkowych i licznego personelu. Nie ma wysokich kosztów stałych. Z drugiej strony usługi prania są zawsze “na czasie" – co pozwala na szybki i pewny zwrot z inwestycji. Typowymi użytkownikami pralni samoobsługowych są turyści, studenci, osoby bez własnej pralki oraz osoby potrzebujące większych maszyn. Pralki dostępne w pralni samoobsługowej maja większą od standardowej  pojemność, dzięki czemu można prać duże rzeczy, takie jak koce, kołdry, kurtki itp.  Z drugiej strony klientami mogą być również operatorzy apartamentów,  restauracji, firm sprzątających, uczestnicy  obozów, żeglarze, małe firmy (fryzjerzy, salony kosmetyczne, warsztaty, itp).

Co sprawia, że ​​LG Laundry Lounge jest wyjątkowy?

Wysoka jakość sprzętu i usług. Profesjonalne  pralki i suszarki LG to zdecydowany mistrz świata w konkurencji –  jakość/cena. Pralki i suszarki na żetony i monety są ciche, niezawodne i trwałe. Mają skromne wymagania instalacyjne. Są zaprojektowane z troską o szczegóły, z myślą o sprostaniu  masowej  obsłudze.  Charakteryzują się dużą pojemnością, można w nich prać większe elementy, takie jak kurtki, pokrowce, koce, kołdry, duże zasłony, kurtyny itp. 

Przyjemna atmosfera. LG Laundry Lounge stara się wprowadzić “domową atmosferę" w  pralni.  Wystrój wnętrz i perfekcyjna czystość tworzą przyjemną atmosferę. Dodatkowo  klienci mają bezpłatny internet, dostęp do telewizji, ekspresu do kawy, napojów  i przekąsek oraz   kącika dla dzieci – wszyscy mogą  czuć się jak “w domu".  Podczas oczekiwania klienci mogą ładować swoje tablety i smartfony. Dostępne są również  tablety do  bezpłatniego  użytku klientów pralni. Miła atmosfera zachęca  do miłych rozmów.

Automatyzacja. Pralnia korzysta z pralek i suszarek na monety i żetony. Można zastosować również centralne systemy płatnicze.  Innym, istotnym  aspektem automatyzacji jest automatyczne dozowanie detergentów.
Pralnie LG Laundry Lounge obecne są na całym świecie, między innymi w USA, Chinach, Włoszech, Hiszpanii, Francjai,  na Filipinach,  Zjednoczonych  Emiratach Arabskich, Indiach, Wietnamie, Malezji, Australii, Chile itd.

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY